KONST / Litografier / Färglitografi 14099349
nr 1409 9349
Philip von Schantz
(1928-1998), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 38/150, daterad mm: 33x46, yttermått inklusive ram: 54x66 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 2 augusti 2021
kl 18:09:33
28/7 14:20:07
Philip von Schantz
Läs mer om Philip von Schantz